
ТЪРСИ ПОЧИВКИ
Резервирайте онлайн ВЕЛИКДЕН почивки за хотели в България. Най-добрите цени за ВЕЛИКДЕН почивки за хотели от TripTo.Bg. Настаняване, резервации, промоциии и оферти за евтини ВЕЛИКДЕН почивки и хотели в България от TRIPTO.BG!
ТЕСТ ХОТЕЛ, София

всичко друго необходимо за провеждането на събитието. всичко друго необходимо за провеждането на събитието. Техническо лице също може да бъде на ваше разположение през цялото време. В комфортния ни ресторант разположен близо до залата можем да организираме обяда или вечерята. В него има трета отделна зала до 20 места, която също може да бъде използвана за срещи и обучения. Конферентната зала може да бъде конфигурирана според нуждите на провежданото мероприятие.
Почивка | Нощувки | Валидност/Дни | Цена от | |
---|---|---|---|---|
ВЕЛИКДЕН i(описание на почивката) | 3 Нощувки |
от 02-02-2023 - до 02-03-2023 Нед, Пон, Вто, Сря, Чет, Пет, Съб |
593.79 Лв. | Резервирайте |
СПА ХОТЕЛ СПАРТАК /EX.СВЕТИ НИКОЛА/, Сандански

СПА хотел „Свети Никола“ се намира в центъра на Сандански. Хотелът разполага със 7 студия, 4 фамилни стаи, 38 двойни стаи "класик", 25 двойни стаи "стандарт", 9 единични стаи "класик" и 4 единични стаи "стандарт". Стилно обзаведени, с климатизация, спални/или две отделни легла, бани с душ кабина, халати и чехли, телевизор с плосък екран и сателитна телевизия и радио, хладилник с минибар, директен телефон, WI-FI, балкон или тераса.
Почивка | Нощувки | Валидност/Дни | Цена от | |
---|---|---|---|---|
ВЕЛИКДЕН i(описание на почивката) | 2 или 3 Нощувки |
от 14-04-2023 - до 17-04-2023 Нед, Пон, Вто, Сря, Чет, Пет, Съб |
389.06 Лв. | Резервирайте |
БАЛНЕОКОМПЛЕКС АКВАТОНИК, Велинград

Балнеокомплекс Акватоник се намира в непосредствена близост до езерото Клептуза - най-големия карстов извор на Балканите. Хотелът разполага с 96 помещения: 66 двойни стаи, 22 двойни стаи плюс и 8 апартамента, от които 6 двустайни апартамета (фамилни стаи), 1 двустаен De Lux апартамент и 1 тристаен апартамент. Двойните стаи са с площ 20 - 22 кв. м. - всички са с тераси. Двойните стаи плюс биват: двойна стая плюс с балкон и двойна стая плюс без балкон. Те са оборудвани с допълнителен двоен разтегателен диван.
Почивка | Нощувки | Валидност/Дни | Цена от | |
---|---|---|---|---|
ВЕЛИКДЕН i(описание на почивката) | 3 или 4 Нощувки |
от 14-04-2023 - до 17-04-2023 Нед, Пон, Вто, Сря, Чет, Пет, Съб |
665.28 Лв. | Резервирайте |
РОЯЛ СПА, Велинград

Хотел Роял Спа Велинград се намира в кв. Лъджене, на 3 км от Историческия музей и парка „Клептуза“ във Велинград. Комфорт, уют и гостоприемство ще открият гостите на Роял Спа Велинград хотел във всяко едно от помещенията, които са 116 на брой - стандартни и луксозни двойни стаи, апартаменти с една спалня и ВИП апартаменти. Всички те са са напълно обзаведени и оборудвани по най-висок стандарт за приятен и незабравим престой. Стаите и апартаментите са с централна климатизация и разполагат с плазмен телевизор с кабелна телевизия, мини бар, климатик, работно бюро, гардероб, баня с душ кабина или вана, чехли и сешоар.
Почивка | Нощувки | Валидност/Дни | Цена от | |
---|---|---|---|---|
ВЕЛИКДЕН i(описание на почивката) | 3 Нощувки |
от 14-04-2023 - до 18-04-2023 Нед, Пон, Вто, Сря, Чет, Пет, Съб |
795 Лв. | Резервирайте |