Търси Хотели






loading...

Филтрирай търсенето:

По цена arrow
Филтър по цена
Филтър по категория
Цена от
196.25 лв.
40.84 лв.
Филтър - Разстояния
arrow
Разстояние до автобусна спирка
arrow
Разстояние до жп гара
arrow
Разстояние до летището
arrow
Разстояние до плажа
arrow
Разстояние до центъра
Филтър - Удобства в хотела
Филтър - Удобства в стаите

ТЪРСИ ХОТЕЛИ

Търсене: Лозенец

Лозенец е китно морско селце, разположено на южното Черноморие на територията на община Царево. Курортното селище е известно с хубавите си плажове, с фин пясък, благоприятен микроклимат, чудесна природа и уникална атмосфера, което го прави едно прекрасно място за почивка. Освен със своите плажове Лозенец е известен и с нощния си живот и светските личности. Отдайте се на заслужена почивка! Разгледайте предложенията ни за МОРСКИ хотели в Лозенец !

Оазис Дел Маре е четири звезден комплекс разположен на плаж „Оазис”, сред дивна гледка и уникална природа, на не повече от километър от китното селце Лозенец. Оазис Дел Маре предлага настаняване в 84 стаи и апартаменти, разпределени на 4 етажа. Двойна стая – помещенията от този тип са просторни, стилно обзаведени, климатизирани, разполагат с LED телевизор с плосък екран и сателитни канали, мини бар, безплатен високоскоростен WiFi, телефон, баня с душ кабина, разтегаем диван с маса.

от 196.25 лв. Виж цените
Статус: На заявка

Комплекс Оазис дел Сол е разположен на морския бряг на прекрасния плаж Оазис в Лозенец. *Двойните стаи са просторни, климатизирани, разполагат с LED телевизор с плосък екран и сателитни канали, сейф и мини бар. От някои от стаите се открива панорамен изглед към морето или частична гледка към морето. Всяка стая разполага с безплатен високоскоростен WiFi. Максимално настаняване 2 възрастни + 1 дете до 12. 99 г. *Едноспалните апартаменти се състоят от една спалня и една всекидневна.

от 169.61 лв. Виж цените
Статус: На заявка

Комплексът се намира в с. Лозенец, на няколко минути пеша от централния плаж и центъра на курорта. Лозенец Ризорт предлага настаняване в напълно обзаведени студиа и апартаменти с една или две спални. Всяко помещение включва кухня, климатик, телевизор, интернет, баня и тераса. Част от апартаментите са с изглед към морето или басейна, и са подходящи за самостоятелна почивка, семейства с деца или дългосрочен престой.

от 40.84 лв. Виж цените
Статус: На заявка

Оазис Бийч Клуб е разположен в живописното селище Лозенец, само на 100 метра от плажа. Тук ше получите една спокойна почивка, изпълнена с щастливи мигове за цялото семейство. *Студиата разполагат с кухненски кът, спална част, санитарно помещение, тераса с градинска мебел. *Едноспалните апартаменти са идеални, както за двойки, така и за малки семейства. Те се състоят от кухненски кът, всекидневна-хол, самостоятелна спалня, санитарно помещение, тераса с градинска мебел и с гледка към морето или градината.

от 118.80 лв. Виж цените
Статус: На заявка