Търси Хотели






3 звезди

СПА ХОТЕЛ АУГУСТА - Хисаря

Статус: На заявка

Промоции за почивка в СПА ХОТЕЛ АУГУСТА, Хисаря

ПРЕСТОЙ ОТ 1 НОЩУВКА

Ценови периоди

Цените са на помещение за съответен брой нощувки.

Период: 02.01.2026 - 21.12.2026
Тип стая Наст. Изхранване 1 нощ.
Единична делукс Възрастен BB(Закуска) 93.14 / 182.17 лв.
Двойна делукс ВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 126.06 / 246.55 лв.
Единична делукс 2 госта ВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 126.06 / 246.55 лв.
+ Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 204.49 / 399.95 лв.
Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 204.49 / 399.95 лв.
Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастен+Дете BB(Закуска) 204.49 / 399.95 лв.
Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастен+ДетеДете BB(Закуска) 233.85 / 457.37 лв.
Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастенВъзрастен+Дете BB(Закуска) 233.85 / 457.37 лв.
Фамилна делукс ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 255.62 / 499.95 лв.
+ Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 207.02 / 404.90 лв.
Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен+Дете BB(Закуска) 231.83 / 453.42 лв.
Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 249.03 / 487.06 лв.
Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен+ДетеДете BB(Закуска) 256.64 / 501.94 лв.
Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен+Дете BB(Закуска) 273.84 / 535.58 лв.
Двуспален апартамент ВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастенВъзрастен BB(Закуска) 291.04 / 569.22 лв.

Условия за плащане:

  • Всяка потвърдена резервация трябва да бъде заплатена до 24 часа от потвърждението и.

Брой нощувки:

Почивката е валидна 1 нощувки

Почивката включва:

  • Съответен брой нощувки на база Закуска или Закуска и вечеря (ако се предлага към съответния пакет)
  • Закуска - на бюфет или на сет-меню (при по-слаба заетост)
  • Вечерята е на сет-меню (без вкл. напитки) при до 50 човека - избор от основното меню на ресторанта в рамките на лимити от 40,00 лв. / 20,45 € за възрастен и 30,00 лв. /15,34 € за дете. В случай, че общата сума на консумацията надхвърля лимита – гостите доплащат разликата на място. При повече от 50 човека вечерята е на бюфет (без вкл. напитки). Гостите с предплатена вечеря ще получат гривни за достъп до ресторанта и ще имат осигурени места. Хотелът не гарантира самостоятелно настаняване на маси по време на хранене. Могат да направят резервация за маса в ресторанта според възможностите и до изчерпване на наличните места, а резервираните маси се пазят до 20:00ч.
  • Безплатно ползване на: вътрешен басейн с детска водна пързалка, детски басейн, джакузи външен сезонен басейн – всички с минерална вода (само с плувни шапки), фитнес, сауна, парна баня, стая за релакс, солна стая (до 30 мин. престой дневно)
  • Wi-Fi на територията на хотела
  • Паркинг (до изчерпване на наличните паркоместа).
  • В цената е включено и ползване на халати за всички гости на редовни и допълнителни легла (без кошарки и деца, които спят при родителите – на съществуващо легло)
  • Туристическа застраховка и туристически данък
  • Важна информация:
  • От 04.01.2026г. всички стандартни стаи в сграда 2 (двойни с отделни легла, двойни със спалня, тройни стаи и едноспален апартамент) няма да могат да се предлагат, поради стартиране на ремонт за обновяване на цялата сграда 2. Ремонтът е планиран до края на м. март 2026г.
  • Цените са крайни за клиента

Почивката не включва:

  • Допълнителни хотелски услуги
  • Таксата за домашни любимци, притежаващи паспорт до 10кг. – 20,00 лв./ 10,23 € на вечер, над 10кг. – 40,00 лв. / 20,45 € на вечер. Гости на хотела – техни собственици се настаняват в удобни стаи, оборудвани с подходяща настилка, като имат грижата на добър стопанин.

Забележка:

  • Цените не важат по време на официални празници и ученически ваканции!
  • Намаления за деца в стандартни стаи: Деца от 0 до 5 г., в стаята на родителите, на съществуващо легло на което спят родителите – безплатно и не получават легло и услуги, с включена закуска (доплащат за други хранения)
  • Деца - до 12 г. на допълнително легло във всички двойни стандартни стаи – доплащат.
  • Детско легло (кошарка) – 10,00 лв. / 5,11 € на вечер и не включва изхранване
  • Намаления за деца в делукс стаи: от 0 до 5 г., в стаята на родителите, на съществуващо легло на което спят родителите – безплатно и не получават легло и услуги, с включена закуска (доплащат за други хранения)
  • Във всички Делукс двойни стаи ползването на допълнителни легла не е възможно. Може да се постави допълнително само кошарка.
  • Таксата за детско легло (кошарка) във всички делукс помещения – 10,00 лв. / 5,11 € на вечер и не включва изхранване.
  • Във Фамилна делукс стая може да се настани като 4-ти гост, възрастен и дете, на едно от двете двойни легла (без ползване на допълнително легло) – срещу доплащане
  • Единична стая ползвана от двама госта се таксува на цената на двойна стая и се зарежда за двама. Двойна стая ползвана от един гост се заплаща като двойна.
  • Внасянето на храни и напитки, закупени от външни обекти на територията на хотела е забранено.
  • Настаняване: след 14:00 ч. Освобождаване – до 12:00 ч. При възможност: късно освобождаване до 17:00 ч. / ранно настаняване от 08:00 ч.: + 50 % от цената на нощувката.
  • Не се възстановяват никакви суми на гостите за неконсумирана храна или неизползвани СПА процедури, включени в пакета.
  • С направата на резервация гостите се съгласяват с вътрешните правила на хотела.

Валидни дни:

Неделя, Понеделник, Вторник, Сряда, Четвъртък

Условия за анулация:

  • Анулиране и/или промяна на датите на резервациите без неустойка - до 7 дни преди заявеното настаняване за групи и 3 дни за индивидуални гости.
  • За анулиране направено след тези срокове се заплаща неустойка в размер на първата нощувка от незаетите но резервирани стаи и заявената храна.
  • При предсрочно освобождаване предплатените суми не се възстановяват.
  • При неявяване – глоба в размер на 100% от стойността на резервацията.

Офертите не представляват туристически пакет по смисъла на Закона за туризма